Š. m. lapkričio mėn. 20 d. Karaliaus Mindaugo mokymo centre  vyko Kauno regiono profesinio mokymo įstaigų renginys „Matematikos ekspertai“, kurio tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, lavinti loginį mąstymą, skatinti mokinių saviraišką, kūrybingumą, gebėjimą dirbti komandoje. Atvyko komandos ne tik iš Kauno, bet ir iš Raseinių, Kėdainių, Vilkijos.  Mūsų mokymo centrą atstovavo šaunių merginų komanda, skambiu pavadinimu „Pliusas“: Milda Žilaitytė (K-17 gr.),  Gabrielė Juraitytė (K-18 gr.),  Saulė Varškevičiūtė (V-17gr.),  Ugnė Deimantaitė (V-17 gr.),  Miglė Zaleckaitė  (A-17gr. ).  Reikėjo nemažai paplušėti ruošiantis renginiui: atlikti namų darbus, parengti  komandos  prisistatymą, sukurti emblemą, šūkį. Vėliau laukė kiti išbandymai. Reikėjo skaičiuoti, spręsti galvosūkius, atspėti muzikinius kūrinius ir atlikėjus. Visos dalyvių komandos buvo nusiteikusios siekti pergalės. Pradžia buvo itin sėkminga. Išradingai ir originaliai paruošta komandos emblema ir prisistatymas sužavėjo visus komisijos narius. Visas kitas užduotis merginos atlikinėjo stropiai, atsakingai ir susikaupusios, todėl susumavus visų turų rezultatus mūsų centro komanda tapo nugalėtoja, aplenkusi Karaliaus Mindaugo mokymo centro (II vieta) ir Informacinių technologijų mokyklos (III vieta) komandas.

  • Žilaitytė, G. Juraitytė, S. Varškevičiūtė, U. Deimantaitė, M. Zaleckaitė   apdovanotos diplomais ir rengėjų dovanomis. Sveikiname jas su pergale ir linkime sėkmės moksluose.

Dvyliktokių  laukia dar vienas iššūkis: matematikos valstybinis egzaminas, todėl palinkėsime energijos ir ištvermės jam ruošiantis.

Komandą konkursui ruošė ir viso renginio metu palaikė matematikos mokytojos B. Grevienė ir I. Stankevičienė.