Rugsėjo 15d. Žalgirio arenos restorane „Sala“ vyko LVVKA B2B verslo kontaktų renginys. B2B verslo kontaktų renginys- tai galimybė akis į akį susitikti HoReCa įmonių atstovams su virtuvės skonių kūrėjais, gamybos vadovais, technologais, pristatant produkcijos naujienas, išskirtinumą, kokybę, siekiant išsiaiškinti poreikius, supažindinant su produktų specifika, įvertinant produktų ar paslaugų asortimentą, gaunant abipusį atgalinį ryšį ir išlaikant šiltą kontaktą.

Renginio metu savo produkcijos naujienas pristatė UAB „Manjana“, AS „Santa Maria“, UAB „Reaton“, UAB „Sangaida“, UAB „MBR parduotuvių ir restoranų įranga“, UAB „Sanitex“, UAB „Baltic Larus“, UAB „Jokado projektai“, AS „Balt-Hellin“, „Farm Frites“.

Virtuvės skonių kūrėjai (Lietuvos restoranų virėjai, šefai, konditeriai) svečius vaišino naujausiais patiekalais. Buvęs Mokymo centro mokinys Erikas Janerikas kartu su kolega Roku Ragausku (International Young Chefs Challenge, Kinija dalyviai) pristatė Antienos patiekalą, o Mokymo centro profesijos mokytoja metodininkė Vita Brūzgienė, kartu su kolege Dovile Valentiene- desertą „Rudens sodas“. Gaminant patiekalus virtuvėje sukosi buvę Mokymo centro mokiniai Rokas Galvonas ir Karolina Valaitytė bei V17 grupės mokinė Gabrielė Česnavičiūtė.

Svečius aptarnauti padėjo PB18 grupės mokinės Simona Jakštaitė, Ilona Laurenovaitė ir Evelina Vyšniauskaitė.

Gebėjimas efektyviai bendrauti ir bendradarbiauti su kitais, puoselėti tarpusavio pasitikėjimu grįstus santykius yra vienintelis efektyvus kelias gauti gyvenime tai, ko norime, nesvarbu ar tai būtų darbo paieškos, bendraminčių, klientų ar verslo partnerių pritraukimas.

Didžiuojamės, kad verslo kontaktų renginyje dalyvavo tiek daug asmenų, susijusių su mūsų Mokymo centru – mokiniai, buvę mokiniai, mokytojai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Roma Šimukauskienė

LVVKA B2B verslo kontaktų renginys