2019 m. gegužės 30-ąją vyko Kauno regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių 2018-2019 m.m. sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Džiugu, jog naujai įrengtu stadionu turėjo galimybę pasinaudoti ne tik mūsų mokyklos sporto aistruoliai, bet ir svečiai iš kitų mokyklų.

Savo komandas subūrė Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla, Kauno informacinių technologijų  mokykla, Kauno taikomosios dailės mokykla, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, Kauno technikos profesinio mokymo centras ir  Kauno statybos ir paslaugų rengimo centras.

Varžybos prasidėjo nuo Centro direktoriaus A. P. Grevo pasveikinimo, savo vizitu mus pamalonino ir Dainavos seniūnė E.Skirmantienė, bei LR seimo nario Lauro Stacevičiaus padėjėjos L.Pranaitė ir  A.Kaminskaitė. Minėtos merginos ne tik linkėjo visiems sportininkams sėkmės, džiaugėsi naujai įrengtu stadionu, bet ir perdavė Seimo nario įduotas lauktuves. Mus sveikino ir Kauno taikomosios dailės mokyklos direktorė D. Rožnienė, bei padovanojo menišką paveikslą.

Komandos savo jėgas išbandė šiose rungtyse: 100, 400 ir 800 m. bėgimuose, šuolio į tolį, rutulio stūmime bei estafetiniame bėgime. Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog mūsų mokymo centro merginų komanda lengvosios atletikos varžybose iškovojo I vietą, o vaikinų komanda II vietą.

Svarbu paminėti, jog sportininkai aktyviai dalyvavo sportinėse varžybose visus mokslo metus ir Kauno regiono profesinių mokymo įstaigų bendroje įskaitoje KMPPMC merginos užima I vietą., o vaikinai III vietą.

Akimirkos iš renginio:
Varzybos 2019-05-30