Vasaros pradžia visada pražysta žiedais ne tik gamtoje-mokymo įstaigose pasklinda šventiškai pasipuošusių absolventų būriai. Šiemet birželio 18 dieną profesinio mokymo diplomai buvo įteikti didžiajai daliai mokinių, kurie tik birželio mėn. viduryje pagal mokymo programas baigė profesinio mokymo programas: konditeriams, virėjams, maisto pramonės darbuotojams, elektroninės prekybos agentams, kelionių agentams, svečių aptarnavimo darbuotojams, apskaitininkams-kasininkams, padavėjams ir barmenams, viešbučio darbuotojams. Daugelis absolventų-pirmieji, baigę modulines profesinio mokymo programas.

Į darbo rinką įsilies virš dviejų šimtų kvalifikuotų maisto perdirbimo ir gamybos, aptarnavimo sričių specialistų. Į šventę atvyko didžiausio prekybos tinklo MAXIMA darbuotojos, kurios siūlė kuo greičiau įsilieti į šios didžiulės organizacijos gretas.

Mokymo centro Direktorius A.P.Grevas palinkėjo absolventams „gero skrydžio“, tik pasilikti gimtinėje, o jei ir tektų paragauti emigranto duonos svečiose šalyse, sugrįžti. Dalis mokinių ryšis šturmuoti aukštąsias mokyklas – tegu grįžta į mokymo centrą pasidalinti patirtimi, o gal atsiras tokių, kurie ateis mokyti profesijos – tokių turime net keletą.

Mokiniai nuoširdžiai padėkojo savo mokytojams ir grupių vadovams už rūpestį, meilę, duotas ne tik profesines, bet ir gyvenimo pamokas.

Šventinę nuotaiką kūrė Voldemaro atliekamos dainos.
A.Rožnio nuotraukose- šventės akimirkos.
Diplomų teikimo šventė 2018-06-18