SVEIKINAME Gabrielę Juraitytę ir jos mokytoją Rasą Virginiją Venterienę AEHT organizuotame profesinio meistriškumo konkurse Split, KROATIJA, laimėjus bronzos medalį!!!

2019 m. lapkričio 11-15 dienomis Mūsų mokymo centro delegacija dalyvavo 32-ojoje AEHT konferencijoje, kuri vyko Splite, Kroatijoje. Konferencijos metu vyko tarptautiniai profesinio meistriškumo konkursai. Šiais metais konferencijoje dalyvavo apie 600 dalyvių iš 30 šalių, konkursuose varžėsi virš 300 mokinių. Mūsų mokymo centro mokiniai dalyvavo kulinarijos meno, dekatlono, konditerijos ir kokteilių gaminimo konkursuose. Darbas vyko komandose drauge su kitų šalių mokiniais. Rokas Lisauskas (V18M gr., mokytoja Vita Brūzgienė) dekatlono rungtyje dalyvavo su mokiniu iš Olandijos, Saulė Varškevičiūtė (V-17 gr., mokytoja Sonata Tutlienė) kulinarijos meno rungtyje dalyvavo su mokiniais iš Kroatijos ir  Prancūzijos, Aušrinė Brazaitytė ( PB-17 gr , mokytoja Kristina Česlevičienė) kokteilius gamino su mokiniu iš Olandijos, o Gabrielė Juraitytė (K18 gr., mokytoja Rasa Virginija Venterienė) konditerijos rungtyje dalyvavo su mokine iš Belgijos. Džiaugiamės, konditerė Gabrielė su komanda laimėjo bronzos medalį, užėmė trečią vietą konditerių konkurse. Iš viso konkurse varžėsi 16 komandų. Dėkojame mokiniams už puikų pasirodymą, o mokytojams už profesionaliai parengtus mokinius.

Padavėjų ir barmenų komandos pasirodymas žemiau esančiame video

Konferencijos metu mokiniai ir mokytojai turėjo puikią galimybę stebėti kitų komandų darbą, tobulinti savo kompetencijas seminarų metu. Dalyvavimas tokiuose renginiuose skatina norą tobulėti, praplečia akiratį, suteikia galimybę lyginti turimas žinias, gebėjimus ir įgūdžius su kitų šalių mokinių pasiekimais, stiprina pasitikėjimą savimi. Po konkurso Gabrielė Juraitytė sakė:

„Labai džiaugiuosi sudalyvavusi AEHT konkurse. Smagu gaminti su kitataučiu, rasti kompromisą ir draugiškai pademonstruoti savo įgūdžius. Teisėjai labai malonūs ir pagelbėja įvairiais klausimais, žinoma, jei leidžia konkurso taisyklės.“

AEHT 2019

Džiaugiamės, kad mokymo centras yra AEHT narys ir dėkojame už suteiktą galimybę dalyvauti AEHT metinėje konferencijoje.

Profesijos mokytoja ekspertė Rasa Virginija Venterienė

AEHT (EUROPOS VIEŠBUČIŲ IR TURIZMO MOKYKLŲ ASOCIACIJA) nariais esame nuo 2013 metų ir kiekvieną rudenį dalyvaujame metinėse konferencijose, kurių metu vyksta profesinio meistriškumo konkursai. Vienais metais iškovojame prizines vietas, kitais – ne, bet laimime visada, nes tokie konkursai praturtina žiniomis, pažadiną norą tobulėti.

Prisimenant ankstesnius konkursus: