2018 metų kovo pabaiga Rumunijoje buvo labai permaininga. Saulė kelias dienas privertė miestiečius palikti šiltus rūbus namuose, bet staigi oro permaina, stiprus ir gausus sniegas nustebino gamtą, žmones, techniką ir žinoma mus, atvykusius į projektinį susitikimą Bukarešte. Mus pasitikę kolegos, juokaudami klausė, kodėl neatsivežėme slidžių. Sniego buvo įspūdingai daug – mašinos strigo gatvėse, buvo atšaukti lėktuvų skrydžiai. Bet pavasario saulė dirbo savo darbą ir savaitės pabaigoje sniegas upeliais ištekėjo iš miesto.

Žinoma, pagrindinis mūsų projektinės komandiruotės tikslas – mokytis ruošti skaitmeninę mokymo medžiagą, ją pateikti mokiniams įvairiose virtualiose mokymosi aplinkose. Šio projektinio susitikimo vedėjai  mokytojai iš Bukarešto licėjaus – Liceul Teoretic „Eugen Lovinescu

Mokymu metu buvo pristatyta edmodo.com įrankis. Šis įrankio išvaizda (interfeisas) labai panaši į socialinių tinklų. Jo pagalba galima bendrauti su mokiniais, mokinių tėvais, bet svarbiausia, leidžia mokytojams ruošti užduotis mokiniams, sekti mokinių veiklą, vertinti, atsakinėti į pateiktus klausimus, kaupti vertinimus dienyne. Šio įrankio aplinkoje galima rasti kitų mokytojų paruoštą mokymo medžiagą ir ją naudoti ruošiant edmodo užduotis mokiniams. Reikia paminėti, kad edmodo įtraukta ir į eTweening platformą, kuri skirta mokytojų bendravimui ir bendradarbiavimui.

Labai esame dėkingi, kad licejaus darbuotojai pasirūpino ir laisvalaikiu, turėjome galimybę aplankyti ir žymiąją Drakulos pilį, galėjome grožėtis Rumunijos gamta.