2017 spalio 31 d. kelionių agento specialybės mokiniai, kartu su Erasmus+ Nr. 2016-1-LV01-KA102-022518 studentais iš Latvijos ir profesijos mokytojomis Lina Butkute bei Sonata Andriuškevičiene, vyko į Trakus ir jo apylinkes. Kelionės metu buvo aplankyta Angelų kalva, Užutrakio dvaras, Trakų Švč. M. Marijos apsilankymo bazilika, Trakų pusiasalio pilis, Trakų pilis, karaimų gatvė, karaimų maldos namai – Kenesa, Velnio duobė. Po aktyvios ekskursijos turėjome puikią progą „Apvalaus stalo klubo“ restorane pasimėgauti tradiciniu karaimų patiekalu – kibinais, o restorano šefas Jevgenij Volkov nuoširdžiai papasakojo mokiniams apie darbo specifiką restorane.

Mokiniai rengdamiesi šiai išvykai atliko kruopštų ir nuoširdų parengiamąjį darbą pamokų metu: sudarė kelionės maršrutą, ieškojo lankomų objektų ir vertino jų patrauklumą, apskaičiavo kelionės ir objektų lankymo laiką, atnaujino geografines žinias, rinko informaciją apie lankomus objektus, sistemino informaciją bei mokėsi ją pateikti ne tik lietuvių, bet ir anglų kalbomis.

Kelionėje įgyta patirtis kelionių agentui pravers tiesioginiame darbe, teikiant informaciją klientui, rekomenduojant turizmo paslaugas.

Nuotraukose ir video reportaže matosi kelionės akimirkos, kurias užfiksavo neformaliojo ugdymo mokytojas Voldemars Petersons.

Profesijos mokytojos Lina Butkutė ir Sonata Andriuškevičienė