Š.m. lapkričio 27 d. – gruodžio 2 d. Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje organizavo pažintinę kelionę autobusu į Europos Parlamentą Briuselyje. Į kelionę buvo pakviesti profesinio ugdymo įstaigų dėstytojai ir Europos Parlamento Informacijos biuro vykdytų projektų ir konkursų dalyviai. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą atstovavo profesijos mokytoja Lina Butkutė.

Kad vizitas suteiktų daugiau naudos ir žinių, buvo rezervuotas laikas apsilankymui Parlamentariume (informacinis Europos Parlamento lankytojų centras), kuriame daug įdomiai ir vaizdžiai pateiktos informacijos apie Europos Parlamentą ir Europos Sąjungos kūrimosi istoriją ir vystymąsi.

Taip pat, kad apsilankymas Europos Parlamente būtų gilesnis, asmeniškesnis inicijuotas susitikimas – pokalbis su Europos Parlamento nariu Petru Auštrevičiumi. Buvo suteikta galimybė aptarti ekonomikos, politikos realijas su žmogumi matančiu Europos sprendimų priėmimo procesą iš arti, asmeniškai pažįstantį daug politikos veikėjų.

Europos Parlamentas atstovauja visus Europos Sąjungos piliečius, taip pat ir mus pačius, todėl bus siekiama supažindinti mokinius su Europos Parlamento vaidmeniu, jo funkcijomis ir paskatinti moksleivius domėtis Europos Parlamento veikla, pagerinti moksleivių žinias apie šią svarbią Europos Sąjungos instituciją.
kelionė į Europos parlamentą