Vasario 11 dieną Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, Viešbučių ir viešojo maitinimo skyriuje Vilniaus g. 42, susirinko didelis būrys žmonių, kurie pažymėjo Kauno prekybos mokyklos 70 metų jubiliejų.

Dabartinis Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras sukurtas 2011 metais sujungus dvi mokyklas – Kauno maisto pramonės mokyklą ir Kauno prekybos ir verslo mokyklą. Pastaroji buvo sukurta 1996 metais susijungus Kauno prekybos mokyklai ir Kauno radijo ir televizijos mokyklai. Kauno prekybos mokykla buvo įsteigta 1945 metais.

Į salę sugužėjo buvę Kauno prekybos mokyklos darbuotojai bei  toje mokykloje dirbę ir šiuo metu vis dar dirbantys Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre. Veidai švytėjo šypsenomis, žmonės glėbesčiavosi ir džiaugėsi sutikę senai matytus kolegas. Visi dėkojo šio renginio organizatorėms Reginai Bučienei ir Linai Kulikauskienei, direktoriui Alvydui Pranui Grevui.Didysis kolektyvas

Lina Kulikauskienė paragino pagerbti kolegas, kurių jau nėra gyvųjų tarpe, pasidžiaugė, kad salėje yra kolegų atšventusių 80 metų jubiliejus.

Ilgametė Kauno prekybos mokyklos direktoriaus pavaduotoja Marija Daniusevičienė priminė mokykloje vykusius įvykius, svarbius renginius, paminėjo pirmųjų direktorių K.Pakalkos ir A.Genio  indėlį mokyklos gyvavime, prisiminė buvusius ilgamečius direktorius Bronių Degutį ir Joną Kazlauską, pasidžiaugė, kad susitikime dalyvauja ilgametis direktorius Albertas Filipauskas.

Mokytojai vienas po kito stojosi prieš auditoriją ir pasakojo savo prisiminimus apie kolegas, mokinius, darbą kolūkių laukuose, apie vykusius sportinius renginius ir džiaugėsi, kad sugebėjo sėkmingai dirbti net ir neturėdami sporto salės,  laboratorijų. Pamokos dėl vietos stokos vykdavo net ir  pavaduotojos kabinete, mokytojų kambaryje. Jaudinantys žodžiai ir sveikinimai, šilti kolegų ir bičiulių prisiminimai sukūrė jaukią ir pakilią nuotaiką.

Ačiū visiems dalyvavusiems.

[foogallery id=”12470″]