Gegužės 17, 18, 19 dienomis vyko Kauno Hanza dienos (Kauno gimtadienis 2019). Šiomis dienomis mieste vyravo trys laikotarpiai: Hanzos laikų Kaunas, tarpukario Kaunas ir ateities Kaunas.

Renginyje dalyvavo ir mūsų mokymo centras, įsikūrėme tarpukario Kauno dalyje.

Dalyvavome dvi dienas, jų metu buvome įkūrę kavinę, vienoje gražiausių senamiesčio vietų, Vilniaus gatvėje prie specialiai renginiui įrengto fontano ir žaliosios gatvės, todėl lankytojų tikrai netrūko. Žaliojoje gatvėje buvo įrengta ir poilsio oazė, kurioje norintys galėjo prisėsti ir ant mokymo centro sėdmaišių. Kavinėje buvo galima atsigaivinti šaltu šerbetu ar išgerti vaisių sulčių kokteilių, kuriuos gamino padavėjo ir barmeno programos mokiniai. Taip pat virėjo programos mokiniai buvo paruošę vieno kąsnio užkandžių bei vyko parodomasis vaisių drožinėjimas. Remdami vykstančią šventę paruošėme ir banketą VIP ložėje, užkandžius gamino virėjo programos mokiniai, o padavėjai ir barmenai aptarnavo banketo svečius. Na, ir užbaigiant pirmąją renginio dieną, Voldemars Petersons padainavo keletą dainų, todėl ir vakare vyravo puiki nuotaika.

Antrąją dieną kavinės asortimentas pasipildė konditerijos gaminiais, prekiavome mokinių keptais šakočiais, keksiukais, tartaletėmis. Savo stendą papuošėme įvairiais duonos ir pyrago kepiniais. Darėme degustacijas, renginio svečius vaišinome sausainiais. Karštą dieną didelę paklausą turėjo mokytojų paruošta naminė gira. Konditerio programoje besimokančios mokinės dekoravo tortą, demonstravo praeiviams konditerijos gaminių puošybą. Antrosios dienos vakare, centro metodininkė suorganizavo grupės Three‘o koncertą, kuris sulaukė didelio susidomėjimo, akordeono garsai buvo išties įspūdingi.

Viso renginio metu susidomėjusiems būsimiems mokiniams pasakojome apie specialybes, Erasmus+ projektų galimybes ir stojimo sąlygas.

Dėkoju visiems prisidėjusiems prie renginio organizavimo – karjeros specialistė Elinga.
Kauno gimtadienis 2019