Šių metų gruodžio 16-tą dieną, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokomoji moksleivių bendrovės „Tauman“ komanda dalyvavo Lietuvos Junior Achievement rengiamoje kalėdinėje mugėje Lietuvos respublikos vyriausybėje. MMB „Tauman“  atstovavo Greta Neverauskaitė (SV16N), Eimantas Gučas (KVDP15), Gabija Šumauskaitė (KVDP15) ir Rugilė Kamisorytė (KVDP15). Lydimi ekonomikos mokytojos Jolitos Rickevičienės, mokiniai vykdė prekybinę veiklą ir pristatė savo bendrovę komisijos nariams.

Mugės dalyvius pasveikino premjeras Saulius Skvernelis ir įteikė apdovanojimus labiausiai pasižymėjusiems mokytojams. Taip pat dalyvius pasveikino  LJA prezidentas Justinas Noreika ir kiti garbingi mugės svečiai bei rėmėjai. Kiekvienas savo kalbą užbaigdavo šia mintimi: „Vien tai, kad jūs esate šioje Vyriausybės mugėje, jau yra didžiulis jūsų laimėjimas. Juk jūs čia patekote atrinkti iš visų Lietuvos mokinių bendrovių“.

Bendrovės prezidentė Greta Neverauskaitė mugės metu laimėjo LJA debatų „Ar mokiniams turėtų būti uždrausti namų darbai?“ konkursą ir jai buvo įteikta dovana – kvietimas į verslo pietus su „Microsoft Lietuva“ atstovu.
Po apdovanojimų bendroves atstovavę moksleiviai spinduliavo pozityvumu, nes gavo, kaip jie sakė grįždami namo pavargę, bet tikrai laimingi, patį geriausią prizą – nepakeičiamą ir neįkainojamą patirtį!

Muges akimirkos …​
Kalėdinė MMB mugė Vyriausybėje - neįkainojama verslumo patirtis