Jau ketvirtus metus iš eilės Sūduvos sostinėje organizuojama Marijampolės regiono mokinių mokomųjų bendrovių (MMB) mugė-konkursas. Pagrindinis šio renginio tikslas – skatinti jaunimo verslumą, ugdyti mokinių finansinį raštingumą ir padėti suvokti, kad jie patys gali kurti darbo vietas ne tik sau, bet ir kitiems. Šįmet mugėje-konkurse dalyvavo 19 jaunųjų verslininkų komandų iš Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Ukmergės ir Vilkaviškio. Jaunieji verslininkai pristatė savo verslo idėjas. Vienos jų stebino išradingumu, kitos vertė susimąstyti apie mus supančią aplinką, tačiau bet kuriuo atveju abejingų jaunųjų verslininkų entuziazmui nebuvo.

Vienas iš komisijos narių, Marijampolės savivaldybės būsimasis meras Povilas Isoda džiaugėsi, kad jaunimas yra aktyvus ir domisi verslo kūrimo galimybėmis dar mokyklos suole, taip pat linkėjo dalyviams sėkmės ir atkaklumo, siekiant užsibrėžtų tikslų.

Mūsų mokymo centro MMB „EKOĖJA“ IR MMB „S&C”  iš Marijampolės parsivežė padėkas už aktyvų ir sėkmingą dalyvavimą   Marijampolės regiono mokomųjų mokinių bendrovių mugėje.

Ekonomikos mokytojos J.Rickevičienė ir G.Adomonienė

Marijampolėje 2019-04