2016  kovo 14 – 20 dienomis 27 Europos šalyse vyksta tradicinė “Interneto savaitė 2016” (“Get Online Week 2016”).   Tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į naujų technologijų ir interneto teikiamą naudą bei plačias pritaikymo galimybes, raginti jaunimą studijuoti bei siekti karjeros IT srityje, o senjorus skatinti naudotis informacinėmis technologijomis ir būti šiuolaikiškais. Daugiau – čia.

Tai savotiškos varžybos, kurioje šalyje daugiau šios savitės dalyvių. Kovo 14 – 20 dienomis registruokis dalyvių skaičiuoklėje ir padėk Lietuvai pirmauti!    Rezultatai – čia.

Interneto savaitė

Kovo 14-20 d. prašome visų, kas tik gali – mokytojų ir mokinių – užpildyti TESTĄ „Ar esi pasirengęs įsidarbinti?“ http://www.skillage.eu, pasirinkus  Lt kalbą. Priemonė skirta gyventojams nuo 16 metų.

 

Kovo 14-20 d. pasitikrinti ŽINIAS apie bendradarbiavimo internete priemonių naudojimą.
http://www.ecdl.lt/online4edu-testas (pasirinkti lietuvių kalbą).

 

Kovo 14-20 d. kviečiame jaunuolius  prisijungti  prie ES jaunimo profesinio tinklo http://yourock.jobs/  – čia jie išmoks rašyti CV. Parengta ir lietuvių kalba.

“YouRock“ – tai jaunimo profesinis socialinis tinklas, kuris išmokys atrasti, įsivertinti ir patraukliai darbdaviams pateikti savo turimus įgūdžius, ir kuris labai pravers ieškant darbo vasarai ar pabaigus mokyklą. Jaunuoliams siekiama parodyti, kad jie turi darbo įgūdžių, kurie dažnai slypi kasdienėse veiklose, ir suteikti jiems priemonių aprašyti šiuos įgūdžius darbdaviams suprantama kalba. Sudaroma jaunuolio gebėjimų diagrama ir išryškinamos jo stipriosios savybės.

Sukurti savo profilį ES JAUNUOLIAMS skirtame naujame profesiniame soc. tinkle yourock.jobs.

YOUROCK“ paslauga skirta parodyti visus savo darbo įgūdžius ir padėti aprašyti juos darbdaviams suprantama kalba. Sistemoje naudojami šešių rūšių įgūdžiai: vadovavimo, bendravimo, analitiniai, kūrybos, techniniai ir organizaciniai. Jaunuolio darbo patirties aprašymas bus pateiktas grafine forma pagal šias įgūdžių grupes.