Birželio 4 dieną K17 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Janina Pociene, Janina Narbutiene ir anglų kalbos mokytoja Viktorija Markevičiene užbaigė integruotų pamokų ciklą „Tradiciniai angliški kepiniai”.

Prdėjome  nuo autentiškų receptų paieškos, jų pasirinkimo ir vertimo iš anglų kalbos į lietuvių. Tuo metu mokiniai mokėsi pagal modulį „Mielinių tešlų konditerijos gaminių gamyba”, todėl buvo pasirinkti mielinių tešlų gaminiai – šventinis milžiniškas pyragas, Čelsio bandelės, Devonšyro splitai, citrininis žiedas.

Sekantis etapas – paruoštos technologinės kortelės pasirinktiems gaminiams. Mokytojos aiškino apie pagerintos tešlos gaminimą, rekomendavo įvairius įdarus.

Paskutinis etapas – gamyba. Jau pradžioje buvo sutarta, kad bus kepami tie gaminiai, kurių receptai išsamiausiai ir tiksliausiai išversti į lietuvių kalbą. Geriausiais buvo pripažinti citrininio pyrago ir Čelsio bandelių receptai. Pavyko sėkmingai išversti receptą, pavyko iškepti kepinius!  Nors K17 grupės mokiniams tai pirmieji mokymosi metai, sėkmė neaplenkė!

Moksleviai labai teigiamai įvertino savo patirtį, palaikė mokytojų iniciatyvą tęsti tokių integruotų pamokų ciklus. Darbas baigėsi degustacija ir puikiais pažymiais.

Viktorija Markevičienė

integruotos pamokos