Saulėtą spalio 21 d, Vilniuje, Radisson Blu viešbučio „Sky bare“ vyko Lietuvos barmenų čempionatas „Lithuanian Monin Cup 2014“

Čempionate pareiškė norą dalyvauti ir mūsų mokymo centro mokiniai. Intensyviai ruošėsi, kokteilius kūrė ir nuoširdžiai dirbo trys mokiniai: PB13 grupės mokinys Donatas Puodžiulis (video) ir PB13N1 grupės mokinai Mantas Petronis (video) ir Ainius Račickas (video). Jie turėjo ne tik sukurti kokteilį, kuris pristatytų mūsų šalį, bet ir sugalvoti jam originalų papuošimą. Pagal visas taisykles barmenai turėjo per 7 minutes pagaminti 4 porcijas kokteilio ir pristatyti jį anglų arba lietuvių kalba. Ruošiantis ypatingas dėmesys buvo skiriamas kokteilio ruošimo technikai.

Čempionato metu mūsų mokiniams sekėsi puikiai. Teisėjams paskelbus rezultatus, paaiškėjo, kad Mantą Petronį nuo pirmos vietos skyrė vos 0,3 balo ir jo kokteilis buvo skaniausias. Techniškiausias čempionato dalyvis buvo Donatas Puodžiulis.

mantas petronis

Vienas iš komisijos narių Rusijos barmenų asociacijos prezidentas, Monin kompanijos technologas Roman Toroshin, pasakė, kad visi čempionato dalyviai kitą rytą pabus pakilę laipteliu aukščiau savo karjeroje.

Nuoširdžiai dėkojame mokiniams už įdėtą triūsą, rodytą iniciatyvą ir puikius rezultatus.

Plačiau apie vykusį čempionatą galite paskaityti  čia…

Mokytojos Angelina Oja ir Kristina Česlevičienė