Mokymo centre spalio 4 d. svečiavosi Headex Group kompanijos atstovės, kurios mokiniams skaitė pranešimą tema – „Darbo užsienyje baimės ir realijos“.  Headex Group, tai tarptautinė įmonių grupė, teikianti darbuotojų atrankos ir laikino įdarbinimo paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Mokiniai buvo supažindinti su dažniausiai sutinkamomis įsidarbinimo užsienio šalyje baimėmis, jų įveikimo būdais, taip pat su dažniausiai užduodamais klausimais besiruošiant išvykti.  Išsamiai buvo aptartos įsidarbinimo galimybes Islandijoje, Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Centro mokiniai taip pat turėjo galimybę pamatyti siūlomas gyvenimo sąlygas išvykus, buvo aptartas darbo pobūdis ir  darbo sutarčių rūšys, kurios yra pasirašomos išvykstant. Mokiniams buvo pristatytas  rekomendacijų projektas, kurio tikslas yra rekomenduoti pažįstamą ar draugą į tam tikrą darbo poziciją, ir jeigu jis atitinka kvalifikacinius reikalavimus bei yra įdarbinamas, tuomet asmeniui, kuris rekomendavo yra įteikiama piniginė premija. (Šiuo metu yra ieškomi – mėsininkas ir aukštojo krautuvo vairuotojas, daugiau informacijos: www.projektai.headex.eu).  Kompanijos atstovės pristatė ir siūlomas darbo vietas Lietuvoje, mokiniai turėjo galimybę kandidatuoti į tam tikras darbo pozicijas, buvo žadama su kiekvienu susisiekti asmeniškai ir išsamiai aptarti įsidarbinimo sąlygas.

Headex Group kompanijos atstovės apsilankė Maisto technologijų ir prekybos skyriuje bei Viešbučių ir restoranų sektorinio praktinio mokymo centre.

 
headex paskaita