Mieli mokytojai ir visa mūsų mokyklos bendruomene, 

Džiaugiamės, kad gruodis jau čia ir artėja didžiosios metų šventės. Šis laukimo laikas – tai galimybė apmąstyti jau praeinančius metus ir pamatyti, kiek gerų dalykų įvyko mūsų gyvenime. Labai kviečiame šiais metais įsilieti į Gerų darbų mėnesio veiklas. 

Mokytojus ir mokyklos bendruomenę prašome nelikti nuošalyje ir, kaip jau pernai metais vykdydami panašią akciją išgirdome, mes gerus darbus darome ištisus metus. Kviečiame pasidalinti savo gerų darbų džiaugsmu. Mokytojų kambaryje (tiek viename skyriuje, tiek kitame) pakabinti angelo sparnai ir ten drąsiai rašykite, klijuokite nuotraukas, pieškite ar kitais būdais puoškite gerumo angelo sparnus.

Mūsų mokymo centre skelbiame iniciatyvą – Dalinkis Gerumu

Iki gruodžio mėnesio 16 dienos kviečiame visus mokyklos bendruomenės narius dalintis jau nebenaudojamais, bet kitiems dar ilgai galinčiais tarnauti daiktais, knygomis, drabužiais ir t.t. Taip pat veikia „Gerų darbų paštas“.

Dėžės daiktams VVM skyriuje yra II a. prie eglutės, o MTP skyriuje – I a. prie eglutės. „Gerų darbų paštą“ rasite pas mokymo centro administratores.

Dalinkimės gerumu

Labai dėkojame už bendrystę, iškilus klausimams kreipkitės į psichologę Kristiną Navickienę, spec. pedagogę Lauryną Kalinauskienę ir metodininkę Jūratę Bernotaitę.