Mokymo centro absolventas Tomas Tarabyčinas dalyvavo tarptautiniame virėjų konkurse “EUROSKILLS 2018” Budapešte, Vengrijoje (http://www.euroskills2018.com/)Tarptautinių teisėjų gretas papildė mokymo centro mokytoja Rimantė Pikšrienė.

 

EuroSkills yra Europos jaunų profesionalų čempionatas. Jame dalyviai demonstruoja įgūdžius ir gebėjimą valdyti naujausias technologijas. EuroSkills –  “WorldSkills” konkurso Europos  versija, anksčiau žinoma kaip “Įgūdžių olimpinės žaidynės”. Tai vyksta kas dvejus metus vienoje iš “WorldSkills Europe” valstybių narių.

Varžybų sritys:

  1. Informacijos ir komunikacijos technologijos
  2. Gamybos ir inžinerijos technologijos
  3. Statybos ir statybos technologijos
  4. Transportas ir logistika
  5. Socialinės ir asmeninės paslaugos – dalyvauja mūsų mokymo centro komandos
  6. Kūrybinės menas ir mada

EuroSkills yra daugiau nei varžybos ar paprastas konkursas. Tai lyg olimpinės žaidynės, jei lygintume su sportininkų pasirodymais. EuroSkills vyksta tris dienas, rengiamos parodos, konferencijos. Renginiai suteikia puikią galimybę Europos politikos formuotojams, pedagogams, verslininkams ir įvairioms organizacijoms keistis informacija ir geriausia patirtimi, susijusia su pramone, švietimu ir bendradarbiavimu. Pranešimuose ir diskusijose  aptariama Europos profesinio švietimo ir mokymo dabartis ir ateitis.