Norime Jums priminti, kad praturtinti mokymo procesą bei suteikti kasdieniniam Jūsų darbui vertingos informacijos mielai padės Europos informacijos centras. Čia gali kreiptis kiekvienas pedagogas, norintis gauti nemokamų leidinių apie Europos Sąjungą (ES) bei ieškantis įdomesnių būdų pristatyti mokiniams įvairius ES aspektus ir kt.
 
Kviečiame mokytojus su moksleivių grupėmis atvykti į Europos informacijos centrą ir rinktis vieną iš kelių siūlomų originalių būdų susipažinti su ES:
  • išklausyti Europos pamokos (populiariausios temos – „Jaunimo galimybės ES“, „Kaip funkcionuoja ES?“, protų kovos Europos kultūros paveldo metų tema);
  • dalyvauti interaktyviuose užsiėmimuose – dirbti grupėse, diskutuoti.
Šios veiklos organizuojamos kiekvienai grupei atskirai (iš anksto užsiregistravus), todėl yra galimybė suderinti Jums tinkamą laiką bei temą. Užsiėmimai yra nemokami ir pritaikomi kiekvienai amžiaus grupei (nuo pradinukų iki senjorų).
Susipažinti su Informacijos centro siūlomais nemokamais leidiniais ar juos užsisakyti galite portale bookshop.europa.eu/en/home/ – jie bus nemokamai pristatyti Jūsų nurodytu adresu.
Europos informacijos centre Jūs ar Jūsų moksleiviai taip pat gali lankytis individualiai. Čia rasite biblioteką su skaitykla, naujausią Lietuvos bei užsienio spaudą, nemokamą interneto prieigą informacijos apie ES paieškai.
 
Kviečiame apsilankyti mokytojų skiltyje Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje interneto svetainėje –ec.europa.eu/lietuva/mokytojui/mokytojui_lt.htm  , kurioje rasite naudingų informacijos šaltinių.
 
Registracija:
Dėl „Europos pamokų” pristatymų ar galimybės pasinaudoti Informacijos centro patalpomis renginiams teiraukitės telefonu 8 5 231 31 83 arba el. paštu sigita.skirkaite@ext.ec.europa.eu
 
Europos informacijos centras
Gedimino pr. 16, Vilnius
LT – 01103
(įėjimas iš Vilniaus g. pusės)
Tel. (8-5) 231 31 83
 
Darbo laikas:
Pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 10.00 iki 18.00 val.
Penktadieniais nuo 10.00 iki 17.00 val.
 
 
Europos informacijos centrą įsteigė ir administruoja Europos Parlamento informacijos biuras ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.