Spalio 16 dieną Kauno „Saulės“ gimnazijoje vyko  integruotas ekonomikos ir verslo kalbos renginys, skirtas mokinių mokomųjų bendrovių verslo idėjos pristatymui. Renginio tikslas – ugdyti moksleivių verslumą bei skatinti įgyvendinti savo idėjas, kuriant moksleivišką verslą. Renginyje dalyvavo 45 moksleivių komandos iš Lietuvos  mokyklų.

Mūsų  centro verslumo ugdymo būrelio komanda: Kornelija Čepkauskaitė K17 gr., Gabrielė Naujalytė K17 gr., Kamilė Vaitkevičiūtė K17 gr. ir Vaiva Ignatavičiūtė  K17 gr pristatė naujai įregistruotą mokinių mokomąją bendrovę „S & C“, kurios gamybos sritis – rankų darbo muilų ir žvakių su ledo gabaliukais gamyba ir pardavimas.

Moksleiviai išklausė ISM atstovo pranešimo apie sėkmingą bendrovių veiklą bei sėkmingas verslo idėjas. Renginyje savo pranešimus skaitė ir pasidalino verslo idėjomis Luminor banko, Mokslo parko ITMC ir universitetų atstovai.

Renginio metu vyko verslo atstovai konsultavo mokinių bendroves įvairiais jiems aktualiais klausimais apie rinkodarą, pardavimus, gamybą, produktų įsigijimą ir pan.

Akimirkos iš renginio ir bendrovės starto…

renginys Saulės gimnazijoje