Kovo mėnuo – tai laikas, kai siekiame sutelkti visų mokinių ir suaugusiųjų dėmesį į patyčių problemų aktualizavimą ir jos sprendimo būdus.
Šį mėnesį kviečiame aktyviai įsitraukti visų klasių ir grupių mokinius, auklėtojus, pedagogus ir mokyklos administraciją į organizuojamas veiklas ir renginius skirtus sąmoningumui didinimui patyčių atžvilgiu.

Kovo 18 – 22 dieną aktyviai įgyvendinsime veiklas ir kviečiame VISUS prisijungti prie renginių „Draugystės spalvų savaitė“:

  • Kovo 18 d. Rožinis Pirmadienis skirtas DRAUGYSTEI. Šią dieną kviečiame visus dalintis APSIKABINIMAIS. Kviečiame mokinius, mokytojus ir mokyklos bendruomenę dalintis apkabinimais ir būti draugiškais.
  • Kovo 19 d. Oranžinis Antradienis skirtas SUPRATINGUMUI. Šią dieną kviečiame visus dalintis ŠYPSENOMIS. Kviečiame mokinius, mokytojus ir mokyklos bendruomenę rodyti kuo daugiau supratingumo vienas kitam ir šypsotis.
  • Kovo 20 d. Žaliasis Trečiadienis skirtas PRIĖMIMUI VIENAS KITO. Šią dieną kviečiame visus VADINTI VIENAS KITĄ VARDU. Kviečiame visus mokinius, mokytojus ir mokyklos bendruomenę šią dieną segėti korteles su savo vardu ir vadinti vienas kitą vardu.
  • Kovo 21 d. Mėlynasis Ketvirtadienis skirtas PARAMAI. Šią dieną kviečiame vienas kitam PADĖTI. Kviečiame visus mokinius, mokytojus ir mokyklos bendruomenę šią dieną išreikšti paramą vienas kitam ir padėti vienas kitam pagal savo galimybes.
  • Kovo 22 d. Raudonasis Penktadienis skirtas BRANGINIMUI. Šią dieną kviečiame dalintis mintimis apie DRAUGYSTĘ. Kviečiame užrašyti savo mintis apie draugystę ir draugus.

Kovo 18 – 22 d. kviečiame ne tik atlikti užduotis, bet ir rengtis tos dienos spalvos akcentais, taip atkreipiant dėmesį į patyčių problemas ir kuriant draugišką atmosferą mokymo centre.

psichologė Kristiną Navickienę ir specialioji pedagogė Lauryną Kalinauskienę