Artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga mokymo centro konditeriams kilo idėja pagaminti meduolinę dėlionę, kuri simbolizuoja Lietuvos regionus. Taip pat organizavome viktoriną, kurios tema: „Mokomės pažinti Lietuvą – dėliojame istorinę dėlionę“, viktorina buvo netradicinė, kadangi mokiniai turėjo atsakyti į istorinius klausimus, kurie „slėpėsi“ po istorinės dėlionės dalimis. Viktorinos žaidimą pradėjome mūsų mokymo centre, visų pirma, viktorinoje sudalyvavo centro IIa/b gimnazijinės klasės mokiniai. Smagu, jog klausimai mokiniams neatrodė pernelyg sunkūs ir su užduotimis jie susitvarkė gana lengvai.

Tęsiant Lietuvos šimtmečio proga vykstančius renginius, mūsų mokymo centro komandos lankėsi ir kitose bendrojo lavinimo mokyklose. Profesijos mokytoja ekspertė R. V. Venterienė aplankė Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnaziją, susitiko su dešimtokais. Karjeros specialistė Elinga ir projektų vadovė Dainora vyko į Kauno r. Vaišvydavos pagrindinę mokyklą, kurioje susitiko su devintos ir dešimtos klasės mokiniais, jiems buvo pristatytos mokymo centro specialybės, supažindinti su mainų projektų galimybėmis. Mokiniams  padovanojome istorinę dėlionę ir pažaidėme istorinę viktoriną.

Tikimės, kad mokiniai ne tik  smagiai praleido laiką, susipažino su mūsų mokymo centru, bet ir pasitikrino turimas istorijos žinias, įgijo naujų, paminėjo vieną iš svarbiausių Lietuvai įvykių – Nepriklausomybės 100-tį.
delione