Mūsų mokymo centro  V18 grupės mokinės Selverina Lukauskaitė ir Gintarė Vaičiulėnaitė, K18 grupės mokinės Asta Bendžiūtė ir Ieva Radionovaitė,  direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Šimukauskienė, anglų kalbos mokytoja Daina Lasienė, metodininkė Agnė Gecevičienė, vystymo skyriaus vedėja Elinga Matusevičiūtė rugsėjo 1-5 dienomis dalyvavo Erasmus +  programos partnerysčių projekto Nr. 2017-1-IT02-KA201-036736 ,,Culture and Communication of Taste (CuCoTa)“ projektiniame susitikime ir tarptautinėje konferencijoje Sozopolyje, Bulgarijoje. Labai įdomi buvo filmo ‘‘A Touch of Spice‘‘ peržiūra ir aptarimas su autoriumi Tassos Boulmetis  (video konferencija). Mokiniai su dėstytoju Milen Savov darbo grupėse turėjo galimybę susipažinti kaip kuriami filmai apie įvairius produktus ir maisto ruošimą bei pabandyti sukurti filmuką. Profesorius Gianfranco Marrone mokiniams nurodė pagrindines gaires kaip tinkamai parašyti receptą.

Buvo labai įdomu ir naudinga išklausyti ir padiskutuoti tokiomis temomis, kaip skonio antropologija, valgymas ne namie, stiprieji ir gaivieji gėrimai, maisto marketingas, žymiosios kompanijos ir bendravimo kultūra, maisto pakavimas ir aktualios temos susietos su maistu, gėrimais, maisto kultūra.

Projektinio susitikimo metu buvo  diskutuojama apie mokomąją medžiagą, teminio žodyno sudarymą bei projekto svetainės tobulinimą.

Seminaro metu buvo patobulintos bendravimo, bendradarbiavimo, kultūrinės ir kalbinių įgūdžių kompetencijos.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Daina Lasienė

CUCOTA 2019-09 Bulgarija