COVID-19 valdymo algoritmai nuo 2022-01-17

Dėl susidariusios ekstremalios situacijos, padidėjus rizikai užsikrėsti COVID – 19 virusu, sudaromos privalomos mokytojų ir mokinių vidaus elgesio KMPPMC taisyklės.

Kaip elgtis susidūrus su COVID-19?

KORONAVIRUSO PREVENCIJA
Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras skatina savo bendruomenės narius laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos teikiamų rekomendacijų nurodymų. Naujausia informacija apie epidemijos plėtrą ir rekomendacijos, kaip elgtis šiuo laikotarpiu – SAM svetainėje.

KUR KREIPTIS, JEI PAJUTAU VIRUSO SIMPTOMUS?
Jei pajutote ligos simptomus (karščiavimas, kosulys, apsunkintas kvėpavimas), skambinkite nemokamu, visą parą visoje Lietuvoje veikiančiu Koronos karštosios linijos telefonu 1808, praneškite apie susirgimo aplinkybes ir vykdykite medikų nurodymus. Daugiau Sveikatos apsaugos ministerijos teikiamų nurodymų rasite čia.

KĄ DARYTI GRĮŽUS IŠ KITOS RIZIKOS ŠALIES?
Asmenims, grįžusiems iš bet kurios užsienio valstybės, izoliavimasis namuose yra privalomas. Siekiant suvaldyti naujojo koronaviruso (Covid-19) grėsmes, Sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtintos izoliacijos taisyklės, kuriose nustatoma pacientų, sergančių koronaviruso infekcija, žmonių, įtariamų, kad serga, ir galimai sąlytį su sergančiuoju turėjusių asmenų izoliavimo namuose ar kitoje gyvenamojoje vietoje tvarka.

COVID-19 PATIKROS PUNKTAS KAUNE
Koronaviruso mobilus patikros punktas Kaune: Kauno kempingas, adresas: Jonavos g. 51A.

2020-09-22 paskelbti dokumentai:

D.U.K.