KAUNO MAISTO PRAMONĖS IR PREKYBOS MOKYMO CENTRAS

VIDUTINIS MĖNESINIS NUSTATYTASIS DARBO UŽMOKESTIS 2018-12-31

Pareigybės pavadinimasPareigybių skaičiusVidutinis mėnesinis darbo užmokestis (Eurais)
Vadovas (direktorius)11576,75
Vadovo pavaduotojai21325,00
Skyrių, sektorių ir kitų padalinių vedėjai11790,31
Specialistai20564,98
Kvalifikuoti darbuotojai36448,80
Darbininkai40430,89
Mokytojai591004,00