Biblioteka – ne tik mokinių ir mokytojų informacijos centras, bet ir jauki susibūrimų, diskusijų, pamokų, kultūrinių renginių, ramaus poilsio erdvė.

Centras turi bibliotekas kiekviename skyriuje, kuriose sukaupta apie 40 000 egz. knygų ir 21 000 egz. vadovėlių fondas ir apie 150 IKT. Gausus prenumeruojamų laikraščių ir žurnalų pasirinkimas.

Maisto technologijų ir prekybos skyriaus bibliotekoje yra skaitykla, konferencijų klasė ir abonementas. Skaitykloje įrengta 10 kompiuterizuotų vietų skaitytojams, yra televizorius. Yra interneto prieiga, kopijavimo priemonė, muzikinis centras.
Viešbučių ir viešojo maitinimo skyriaus bibliotekoje yra skaitykla ir abonementas. Skaitykloje įrengtos 24 darbo vietos skaitytojams, iš jų 7 – kompiuterizuotos. Yra interneto prieiga, kopijavimo aparatas, gausus laikraščių ir žurnalų pasirinkimas.

Nuotraukų albumas

Bibliotekos darbuotojos:
Taikos pr. 133
Bibliotekos vedėja – Aušrelė Jagintavičienė
Bibliotekininkė – Nijolė Šidlauskienė
El. paštas skaitykla@mpcentras.lt

Viešbučių ir restoranų sektorinio praktinio mokymo centro (Poškos g. 23) informaciniame centre (skaitykloje) yra 19 darbo vietų skaitytojams, iš jų – 7 kompiuterizuotos. Yra internetas, spausdintuvas, kopijavimo aparatas.

Poškos g. 23

Tel. 8-620-19932
El. paštas vrsektorinis@gmail.com

[foogallery id=”7469″]

Vilniaus g. 42
Bibliotekininkė Minvydė Vitkauskaitė
el.p. biblioteka@mpcentras.lt