2018 m. liepos 31 d. Vilniuje valdovų rūmuose buvo pagerbti Lietuvos abiturientai, bakalaureatai ir profesinių mokymo įstaigų absolventai.

Dalyvauti šioje šventėje buvo pakviestas ir mūsų centro absolventas, baigęs virėjo profesinio mokymo programą, Mindaugas Janušaitis.  Trejus mokslo metus Mindaugas puikiai mokėsi,  baigė vidurinio ugdymo programą bei įgijo virėjo kvalifikaciją. Šiandien  pasiekė dar viena džiugi žinia. Jis priimtas į Kauno kolegiją, kur studijuos visuomeninio maitinimo mokslus. Kadangi Mindaugas baigė profesinę mokyklą, stojant jam buvo pridėti papildomi balai.

Dalyvaudamas įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose profesinio meistriškumo konkursuose įgijo profesinės patirties, garsino mūsų mokymo centrą.

Renginio vedantysis Marijus Žiedas, pasveikinti absolventus pakvietė LR Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį. Jis pasidžiaugė, kad toks gražus būrys jaunimo įgijo specialybę bei palinkėjo tolimesnį karjeros kelią rinktis pagal „širdį“, nes tik tai kas tau yra malonu  ir bus gyvenimo pašaukimas.

Sveikinimo žodį tarė ir LR Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Ji paragino absolventus siekti savo užsibrėžtų tikslų, tačiau nepamiršti, kad mūsų tėvynė yra Lietuva.

Iš 70 profesinio mokymo įstaigų dalyvauti šioje šventėje buvo pakviesti 10 geriausiai baigusių absolventų.

Tad linkiu Mindaugui sėkmingų studijų kolegijoje ir sakau nuoširdų ačiū centro mokytojams bei jo tėvams išugdžiusiems šį puikų žmogų.

 

KMPPMC      direktorius             Alvydas Pranas Grevas

 
Centro absolventas Mindaugas tarp Lietuvos geriausiųjų