2019-04-30 paskutinė projekto „Profesinio mokymo mokymosi bendruomenė“ /angl. „The VET Learning community“ (#TVLC) diena! TVLC projektas Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre buvo įgyvendinamas nuo 2016 m. pabaigos. Projekto metu bendradarbiaujant profesinėms mokykloms iš 5 šalių (Olandijos, Portugalijos, Slovėnijos, Lietuvos ir Estijos) didžiausias dėmesys buvo sutelktas į sisteminį palyginimą, kasdienės praktikos apsikeitimą bei mokymąsi nacionaliniame ir tarptautiniame kontekste. Tikime, kad projekto metu įgyta patirtis tarp profesinio mokymo institucijų bei specializuotų profesinio mokymo centrų prisidės prie naujų vertingų idėjų atsiradimo.

Paskutinis susitikimas balandžio 12 d. Arnhem mieste, Olandijoje, vyko baigiamoji projekto konferencija. Susitikimo metu projekto partneriai apžvelgė nuveiktas veiklas, aptarė pasiektus rezultatus ir numatė ateities bendradarbiavimo galimybes.

Daugiau apie projektą ir jo rezultatus:

Informacijos apie projektą galima rasti: http://www.tvlc.eu/

Šis projektas yra finansuojamas Europos Komisijos. Ši informacija atspindi dotacijos Gavėjo nuomonę, Europos Komisija neatsako už medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.