Šiais metais nebuvo įprastinės diplomų įteikimo šventės aktų salėje. Tačiau jau nuo pirmadienio, pagal sudarytą grafiką, atsiimti diplomų ir padėkoti auklėtojams, mokytojams atvyko nemažas būrys absolventų.

            Pirmieji – K17 grupės konditeriai: profesijos subtilybių mokėsi trejus metus. Atvyko mokytis šios specialybės iš įvairių Lietuvos kampelių baigę pagrindinę mokyklą. Dalis absolventų šioje mokykloje praleido net penkerius metus:  čia mokėsi  nuo devintos klasės. Juos visus tuos metus „globojo“ anglų kalbos mokytoja V. Markevičienė, todėl atsiimant diplomus daugiausia padėkos žodžių ir gėlių buvo skirta jai. „Sunku skirtis su auklėtiniais, labai susidraugavome. Tikiuosi kad laikas, praleistas besimokant, dalyvaujant šventėse ir konkursuose, atliekant praktiką užsienyje neprabėgo veltui. O kiek dar būta išvykų, ekskursijų! Diplomus gaunate neįprastomis sąlygomis, negalime pabūti visi kartu šią dieną. Gyvenime situacijų bus įvairių, ekstremalių taip pat. Žengiate į naują gyvenimo etapą, linkiu jums sėkmės visur – profesijoje, asmeniniame gyvenime, pačių drąsiausių svajonių realizavime! Ačiū jums, kad buvote su manim kartu – neuždarau durų, nors jau nesu auklėtoja- kartais gali prireikti patarimo, paguodos, pagalbos.“

       Po pietų atėjo eilė P19T pardavėjo specialybės  grupei. Jų auklėtoja, verslumo mokytoja B. Grevienė: “Tai buvo tęstinės studijos, jie pas mus mokėsi nuo rugsėjo pirmosios, vienerius metus. Šią profesiją rinkosi, nes norėjo įgyti paklausią rinkoje profesiją. Gaila, kad užklupo karantinas, nes kai kurie turėjo vykti atlikti  penkių savaičių praktiką į Londoną. Tikiuosi, kad įgytos kompetencijos kaip sudaryti prekių užsakymo sutartis tvarkyti įmonės veiklos dokumentus, išmanyti klientų aptarnavimo subtilybes, labai pravers ateityje“ .

Nuotraukos iš archyvų:

K17 ir P19T