Bendrabutis

 1. BENDRABUČIO SUTEIKIMO, NAUDOJIMOSI BEI APMOKĖJIMO TVARKOS APRAŠAS (ir įsakymas)
 2. Bendrabučio įkainiai  – (2018 m. spalio 15 d. Nr. V -335)
 3. Vidaus tvarkos taisykles
 4. Bendrabučio nuostatai
 5. Bendrabutyje yra internetas, prisijungimo slaptažodį galite sužinoti pas valdytoją

Adresas: Jonavos g. 178, Kaunas

e.paštas:  jonavos178@gmail.com, bendrabutis@mpcentras.lt

Telefonas: (8-37)33 25 78

Valdytoja Viktorija Šarikovienė

Auklėtojos:

 • Danutė Rokienė
 • Margarita Maglionok

Kviečiame apsilankyti: https://www.facebook.com/jonavos178

Mokiniams, atvykusiems iš kitų miestų, rajonų, besimokantiems mūsų mokymo centre suteikiamas bendrabutis, kuris yra Kaune, Jonavos g. 178, prie Neries upės. Čia geros sąlygos gyventi ir mokytis. Bendrabutyje vyksta intensyvus mokinių gyvenimas: čia mokomasi, bendraujama, sportuojama, švenčiama.

2012 – 2014 metais bendrabutyje padarytas remontas ir nuotraukas galite pamatyti čia…

Viename kambaryje gyvena 2-3 asmenys. Kiekviename bendrabučio  aukšte yra  virtuvės, tualetai ir prausyklos, veikia dušai. Kambariuose yra stalai, kėdes spintelės. Bendrabutyje veikia internetas, kuriuo gali naudotis kiekvienas mokinys, turintis kompiuterį. Pirmame bendrabučio aukšte yra poilsio bei posėdžių kambarys, vakaronių organizavimo salė. Poilsio kambaryje veikia kabelinė televizija, kompiuterių klasėje galima nemokamai naudotis interneto paslaugomis. Rūsyje įrengta sporto salė ir skalbykla su džiovykla. Bendrabutyje yra renkama mokinių taryba, kuri padeda auklėtojoms ir valdytojai įgyvendinti bendrabučio ugdomosios veiklos programą. Taryba atstovauja mokinių interesus, poreikius, teikia pasiūlymus, idėjas kaip paįvairinti mokinių laisvalaikį bendrabutyje. Laisvalaikiu moksleiviai turi galimybę:

 • Žaisti stalo tenisą;
 • Žaisti biliardą;
 • Sportuoti sporto salėje;
 • Dalyvauti šachmatų ir šaškių turnyruose;
 • Aktyviai dalyvauti bendrabutyje vykstančiuose renginiuose.

Bendrabutyje vyksta įvairiomis, jaunimui aktualiomis  temomis, paskaitos, renginiai, vakaronės, ekskursijos, veikia įvairūs būreliai, susitikimai su įdomiais žmonėmis. Mokiniams sudarytos palankios sąlygos saviugdai ir saviraiškai. Bendrabutyje yra namų kinas, muzikos grotuvas, multimedijos projektorius, sporto inventorius. Yra sukurtas bendrabučio internetinis puslapis, kuriame galite rasti naujausią informaciją apie tai, kas vyksta bendrabutyje. Kviečiame maloniai apsilankyti: https://www.facebook.com/jonavos178