Užgavėnių šventė Dainavos parke

2019 metų kovo 5 dieną Dainavos parke vyko Užgavėnių šventė. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos bendruomenės nariai: K17 grupės mokiniai su profesijos mokytoja Giedre Polikevičiene, K18M grupės mokiniai su profesijos mokytoja Kristina Krikštolaitiene, direktorius Alvydas Pranas Grevas, kiti mokiniai, mokytojai.

Mūsų mokyklos nariai šventėje ne tik linksminosi, bet ir statė aukščiausią blynų rietuvę. Jau nuo kovo pirmų dienų mokymo centro laboratorijoje blynus kepė K17 grupės mokinės Kornelija Čepkauskaitė ir Kamilė Vaikevičiūtė, joms padėjo profesijos mokytoja metodininkė Janina Narbutienė. Mažesnėmis rietuvėmis suklijuoti blynai buvo nuvežti į Dainavos parką, o jau ten mokinės Kamilė ir Kornelija, profesijos mokytojos Janina Narbutienė, Giedrė Polikevičienė, Kristina Krikštolaitienė juos klijavo į didelę rietuvę. Vėliau blynais buvo vaišinami Dainavos parke susirinkę svečiai. Už mūsų darbą kepant blynus, šventės organizatoriai įteikė dovaną – vaflių keptuvę.

Norime pasidžiaugti itin aktyviu K17 grupės mokinių dalyvavimu šventėje. Mokinės Gabrielė Naujalytė, Justina Freitikaitė, Agnė Žemeckaitė, Ieva Zumbrickaitė, Kamilė Vaitkevičiūtė persirengė meškučiais, kurie linksmino susirinkusius. Kiti mokiniai rūpinosi tvarka, neleido miniai sutrypti blynus dalinančių mūsų mokyklos mokytojų ir mokinių. Užgavėnių diena buvo žvarbi, bet mūsų blynai džiugino, šildė šventės dalyvius.

Profesijos mokytoja Janina Narbutienė

 
Užgavėnės ir blynai

Posted in Naujienos.