Mokinių projektiniai darbai- šalies jubiliejui

Šiemet dauguma mūsų projektinių darbų – ekskursijos, pamokos neformalioje aplinkoje, diskusijos, popietės ir t.t – gali būti apjungta viena, labai svarbią tema „Vainikas Lietuvai“. Juk būtent vainikais puošia nugalėtojus. Šiemet mūsų valstybei – ypatingi metai- metai, kai mes švenčiame  Lietuvos Nepriklausomybės 100-metį. Štai kodėl piname vainiką iš gerų darbų: mažų ir didelių pasiekimų, įgytų naujų žinių ir pagarbos savo šalies praeičiai.

Šįkart mūsų, anglų kalbos ir informacinių technologijų mokytojų, tikslas – pažadinti moksleivių smalsumą ir suteikti jiems galimybę sužinoti, kuo stipri mūsų valstybė, kuo didžiuojasi Lietuva.  Iškėlę tokį tikslą, pravedėme integruotų  pamokų ciklą – konkursą „Lietuvos muziejai“. Jose moksleiviai iš 10A, 10 B klasių  ir K-17 grupės kūrė pristatymus apie Lietuvos muziejus anglų kalba.

Visi darbai buvo labai įdomūs – mus, mokytojus, labai pradžiugino tas faktas, kad moksleivių interesai labai platūs. Tai buvo matyti iš temų pasirinkimo: pamatėme puikias prezentacijas apie Sporto, Gintaro, Jūros, Karo, K. M Čiurlionio, Liaudies buities, Salomėjos Nėries, Krepšinio, Jurbarko regioninį, Šaltojo karo muziejus. Visi pristatymai iliustruoti  gražiomis nuotraukomis ir pasižymi įdomiu turiniu.

10 B klasės mokinės  Ramunės Prūsaitytės, 10 A klasės mokinės  Kotrynos Trakšelytės , K-17 grupės mokinės Guodos Dabravolskytės  darbai buvo ypač kūrybingi, atitiko konkurso tikslus.

 

Anglų kalbos mokytoja metodininkė V. Markevičienė

IT ir matematikos vyr. mokytojas  K. Šežikas

Posted in Naujienos.