Dovanos gyvūnų prieglaudai

Artėjant gražiausioms metų šventėms norisi dalintis gerumu su kitais, tad visą savaitę mokymo centro mokiniai bei mokytojai geranoriškai aukojo bei nešė įvairiausių reikalingų priemonių, skirtų Kauno gyvūnų prieglaudai „Lesė“.

Sukrovę visus reikmenis į bagažinę, it kalėdų seneliai, važiavome prieglaudos link. Dovanas vežė mokinės Monika (MP-17) ir Kotryna (PB-16), kuri šioje prieglaudoje ir savanoriauja.

Svarbu paminėti, jog tai – išskirtinai gyvūnų-senjorų prieglauda. Joje priglaudžiami pamesti, ligoti ar traumas patyrę gyvūnai. Savo vietą čia atranda galybė šunų, kačių, įvairiausių paukščių (jų tarpe ir į Raudonąją knygą įrašytas juodasis gandras), voveraitė ir netgi lapė.

Prieglaudos vadovės Rūta ir Eglė mielai mus pasitiko, priėmė dovanas, parodė patalpas, kuriose glaudžiasi keturkojai. Visas prieglaudos namas suskirstytas segmentais, – kačių karalystė, šunų rezidencija, laukinių gyvūnų teritorija ir pan. Visos patalpos įrengtos gerų žmonių, aukotojų pagalba. Norima, kad gyvūnai čia jaustųsi kiek įmanoma svetingiau. Šunų patalpoje matėme įrengtus mažus kambarius su minkštais baldais – sofomis, foteliais, lovomis.

Po tokio vizito norisi tik palinkėti prieglaudai „Lesė“ tolimesnės sėkmės, na o mūsų bendruomenei tarti nuoširdų dėkui už pasidalintą gerumą…

 
dovanos Lesei

Posted in Naujienos.