Geriausias maisto pramonės darbuotojas 2016

2016 m. balandžio 29 d.  Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro  sektoriniame praktinio mokymo centre  vyko tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas „Geriausias maisto pramonės darbuotojas – 2016“.

Konkurso organizatorius – Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras ir Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos Profesinio mokymo skyrius.

Tarptautiniame maisto pramonės darbuotojo konkurse dalyvavo Latvijos, Lietuvos, Estijos, Danijos, Baltarusijos, Ukrainos profesinio mokymo įstaigų ir kolegijų maisto produktų gamybos darbuotojo programos mokiniai, kurių specializacijos- duonos ir pyrago gaminių gamyba ir  mėsos gaminių gamyba.

Būsimųjų maisto pramonės darbuotojų komandos pasidalino į dvi grupes: vieni varžėsi mėsos produktų ruošimo rungtyse, o kiti – kvietinės duonos gamybos rungtyse. Plačiau …

VIDEO:

Atsiliepimai iš dalyvių:

 
Straipsnis Ūkininko patarėjo 2016-05-03 Nr. 51 numeryje
Akimirkos iš renginio, vykusio Maisto pramonės sektorinio praktinio mokymo centre, duonos kepimo rungtys.

 

Akimirkos iš renginio, vykusio Viešbučių ir restoranų sektorinio praktinio mokymo centre


Dalyviai:

  • Baltarusijos Minsko maisto pramonės valstybinio profesinio mokymo licėjaus mokiniai: Binokurov Sergei (duonos gamyba), Sopko Dmitrij ( mėsos gaminių gamyba).
  • Latvijos Rygos turizmo ir taikomosios industrijos technikumo mokiniai: Simona Sinkevič (duonos gamyba), Alona Markule ( mėsos gaminių gamyba).
  • Ukrainos Kijevo apskrities aukštosios profesinio mokymo mokyklos mokiniai: Moskalenko Igor (duonos gamyba), Romaniuk Aleksandr (mėsos gaminių gamyba).
  • Danijos ZBC Roskilde mokiniai: Helene Sckou (duonos gamyba), Sonny Henriksen (mėsos gaminių gamyba).
  • Estijos Tartu Vocation Educati center mokiniai: Nele Linde (duonos gamyba), Svetlana Samsonova (mėsos gaminių gamyba.
  • Elektrėnų profesinio rengimo centro mokinė Sandra Andriuškevičiūtė.
  • Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokiniai: Martynas Bakutis (duonos gamyba), Marius Dzimanavičius (mėsos gaminių gamyba).
  • Kėdainių profesinio rengimo centro mokinė Skaistė Jankauskaitė (duonos gamyba).
  • Utenos regioninio profesinio mokymo centro mokiniai: Auksė Padvariškytė (duonos gamyba), Miglė Tranaitė (mėsos gaminių gamyba).

Konkurso užduotys:

Kvietinės duonos gamybos konkurso dalyviai per 4 valandas atliko praktinę užduotį: pasiruošė darbo vietą, užmaišė tešlą, raugino ją, formavo gaminį ir kildino, apipavidalino ir kepė kvietinės tešlos duonos – pyrago gaminį.

Mėsos gaminių gamybos konkurso dalyviai atliko 2 dalių užduotį:

  1. Kiaulių skerdenų užpakalinės dalies (kumpio su kryžkauliu) iškaulinimas ir stambiagabalių pusgaminių paruošimas, išskirstant kumpį į atskirus raumenis pagal jų sąlyčio linijas.
  2. Pagaminti kiaulienos pusgaminius iš iškaulintos ir išgyslinėtos kumpio dalies:

Konkurso darbų vertinimo komisijos:
Kvietinės duonos gamybos konkurso dalyvių darbą ir paruoštus gaminius vertino komisija.
Pirmininkė – dr. Ingrida Kraujutaitienė, Kauno kolegijos Maisto technologijų katedros vedėja
Nariai:
Birutė Jakubauskaitė, Maxima UAB LT kepyklos vadovė
Rima Tataurovė, UAB „Garliavos duona“ , technologė

Mėsos gaminių gamybos dalyvių darbą ir paruoštus gaminius vertino komisija.
Pirmininkas – Egidijus Mackevičius, Lietuvos mėsos perdirbėjų asociacijos direktorius
Nariai:
Arūnas Markauskas, AB Krekenavos agrofirma vyr. technologas
Irina Koscelkovskienė, Kauno kolegijos lektorė
Svend Tronhjem Blankholm, Danija, ekspertas.

Konkurso nugalėtojai ir apdovanojimai
Kvietinės duonos gamybos konkurso nugalėtojai:

  • I laipsnio diplomas – Skaistė Jankauskaitė, Kėdainių profesinio rengimo centro mokinė
  • II laipsnio diplomas –Martynas Bakutis, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokinys
  • III laipsnio diplomai: Danijos ZBC Roskilde mokinė Helene Sckov, Ukrainos Kijevo aukštosios profesinės mokyklos mokinys Moskalenko Igor .

Mėsos gaminių gamybos konkurso nugalėtojai:

  • I laipsnio diplomas –Miglė Tranaitė, Utenos regioninio profesinio mokymo centro mokinė
  • II laipsnio diplomas – Sonny Henriksen, Danija, ZBC Roskilde mokinys
  • III laipsnio diplomai: Alona Markule, Rygos turizmo ir taikomosios industrijos technikumo mokinė, Marius Dzimanavičius, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokinys

Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro Padėkos raštai už mokinių paruošimą konkursui įteikti mokytojoms:

  • Rasai Venterienei – Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro profesijos mokytojai ;
  • Editai Guobienei – Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro profesijos mokytojai;
  • Chistian Henning Friis – Danijos ZBC Roskilde mokytojui;
  • Anette Juel Mortensen – Danijos ZBC Roskilde mokytojai
  • Anna Upeniece- Latvijos Rygos turizmo ir taikomosios industrijos mokyklos profesijos mokytojai;
  • Viktorijai Baltuškienei- Utenos regioninio profesinio mokymo centro profesijos mokytojai;
  • Irenai Merkelienei – Kėdainių profesinio rengimo centro profesijos mokytojai;
  • Gončar Liudmilai – Kijevo apskrities aukštosios profesinio mokymo mokyklos mokytojai;
  • Cvetnickajai Tatjanai – Kijevo apskrities aukštosios profesinio mokymo mokyklos profesijos mokytojai

Edukaciniai užsiėmimai konkurso dalyviams
Į nacionalinį profesinio meistriškumo konkursą atvyko svečiai iš Latvijos, Danijos, Ukrainos, Baltarusijos, Estijos, taip pat Lietuvos profesinio mokymo įstaigų atstovai. Profesijos mokytojai ir svečiai dalyvavo praktiniuose seminaruose: „Duona mūsų kasdieninė“, „Šakočio kepimas“, „Alaus kelias Kaune“, „Figūrinis daržovių drožinėjimas“, „Naujovės mechatronikoje“ (robotuko demonstravimas). Svečiai iš užsienio buvo pakviesti į ekskursiją po Kauno miestą.

Konkurso vykdyme dalyvavo mokymo centro mokytojai
Organizuojant šį profesinio meistriškumo konkursą, aktyviai dalyvavo Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokytojos: Salomėja Česnulevičienė, Janina Pocienė, Kristina Kirkštolaitienė, Janina Narbutienė, Rasa Virginija Venterienė, Giedrė Ciukšienė, Gražina Rauckienė, Žydronė Žarskienė, Edita Guobienė, Aušra Vilimienė, Rimantė Pikšrienė, Laimutė Gelumbauskaitė, Angelina Oja, Kristina Česlevičienė, Egidija Kontrimienė, Daina Lasienė, Vita Bruzgienė.

Konkurso rėmėjai
LT Švietimo ir mokslo ministerijos Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras, AB Krekenavos agrofirma, UAB „Leipurin“ , UAB „Garliavos duona“, UAB „Baltgina“, UAB „Vip saldumynai“, UAB „Bijola“, UAB „Daukšiagirės dvaro konditerija“

Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro
maisto technologijų skyriaus vedėja Irena Žiužnienė

KONKURSAS 2016-0429

Posted in Renginiai.