Mokymo priemonės

  Modulinėms mokymo programoms skirtų mokymo priemonių rengimas, modulinių mokymo programų išbandymas (mokymo vykdymas) viešbučių ir restoranų sektoriuje Nr. VP1-2.2-ŠMM-04-V-03-026 Plačiau … Rezultatus peržiūrėkite:  Visų knygų pdf failai Projektų lėšomis išleistos mokymo priemonės plačiau …  

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija

Mūsų mokymo centras yra Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos narys. Todėl mes norime atkreipti dėmesį į šios asociacijos veiklą. Asociacijos Naujienos skelbiamos adresu http://www.lvra.lt Taip pat mūsų tinklapyje yra atskira įrašų kategorija, kurioje skelbiama informacija apie mūsų centro veiklą dalyvaujant  Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos veikloje.

Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija

Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija yra mūsų mokymo centro socialiniai partneriai. Todėl mes norime atkreipti dėmesį į šios asociacijos veiklą. Naujienos skelbiamos adresu http://www.lrvvk.lt Taip pat mūsų tinklapyje yra atskira įrašų kategorija, kurioje skelbiama informacija apie mūsų centro veiklą dalyvaujant  Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos veikloje.

AEHT

Sveikiname mokyklos bendruomenę, tapusią Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacijos nare.