2016 gruodžio 13 d. Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto Didžiojoje auloje iškilmingai apdovanoti geriausi Lietuvos studentai sportininkai, kurie savo pasiekimais garsina ne tik savo universitetą, bet ir Lietuvos vardą. Šventėje dalyvavo iškiliausi šalies sportininkai, treneriai ir kiti garbingi svečiai.

Pasibaigus sveikinimų programai svečių laukė mūsų mokymo centro mokinių ir mokytojų paruoštas furšetas. Užkandžius ruošė profesijos mokytojos Vita Brūzgienė, Vilma Petrikonienė ir jų mokiniai, tortą kepė mokymo centro konditeriai.

Svečius aptarnavo PB15N grupės mokinės Samanta Tamulevičiūtė ir Gintarė Januškaitė, PB15 grupės mokiniai Ingrida Šininaitė, Santa Vyšniauskaitė, Kristina Vesalauskaitė ir Marius Pupius, PB16N grupės mokinys Ričardas Čikota ir suaugusiųjų profesinio rengimo skyriaus mokinys Rokas Tkačiovas. Mokiniams savo patirtį perdavėme mes,  profesijos mokytojos Kristina ir Angelina.

Džiaugiamės mokinių puikiai organizuotu komandiniu darbu, jų nepriekaištinga išvaizda, elgesiu ir atsakingu požiūriu į darbą.

Profesijos mokytojos Kristina Česlevičienė ir Angelina Oja

Geriausiųjų 2016 m. Lietuvos studentų sportininkų pagerbimo šventė